čtvrtek 11. dubna 2013

Zázrak jménem kokosový olej

V průběhu zimy a mrazů se mi nejen na tváři, ale i na pár místech na těle začala objevovat suchá místečka a omrzliny. A tak jsem zalovila ve své sbírce různých krémů a patlala, patlala, patlala. Ovšem žádný efekt se nedostavil a suchá místa se spíše zvětšovala. Pak mě ale napadlo vyzkoušet na to kokosový olej, který jsem do té doby používala jen do masek na vlasy.


Nechápu, že mě to nenapadlo dřív! Už po třech dnech skoro nebylo znát, že bych někde měla suchou kůži. Navíc se olej dá používat i např. jako balzám na rty, k masážím, dokonce i do jídla anebo, jak už jsem zmínila, jako masku na vlasy, ke zklidnění pokožky po holení, v létě zase jako regenerace po opalování. Seženete jej běžně v drogerce, já mám od Saloosu, cena se pohybuje tuším okolo 180 Kč/250 ml, ale určitě seženete i levnější. Olej je v obalu normálně tuhý, na tekutý se mění až při teplotě okolo 24° C. 

Snad jsem tedy někomu pomohla, já už nebudu na suchá místečka používat nic jiného, protože je hojí opravdu bleskově a účinně:) 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za každý komentář:)