úterý 15. ledna 2013

My favourite: Dekorativní kosmetika

Jelikož toho teď mám vážně moc kvůli škole, hudebce atd., po delší době tu mám nový článek. Tentokrát se týká mojí momentálně nejoblíbenější dekorativní kosmetiky, kterou používám denně (mimo víkendy, kdy se nemaluju:D).


Začala bych make-upem a zároveň korektorem Dermacol Acnecover. Korektor i make-up je v prakticky stejném odstínu, což je super, protože se mi nikde nedělají fleky. Akorát korektor vysušuje, a to hodně, proto se chystám ke koupi BB creamu z bbcreamshop.sk, ale o tom jindy. Občas, když si s pupínky/kruhy pod očima neporadí Dermacol, použiji korektor Maybelline Affinitone.

Dalším mým oblíbencem je už delší dobu pudr Rimmel Stay Matte, na který pějí chvály řady slečen. Určitě se k nim přidávám, lepší pudr jsem nikdy neměla, prostě je dokonalý a nemám mu co vytknout. 


Co se řasenek týče, rozhodně jednou z nejlepších je nedávno objevená Maybelline Colossal Volum' Express Cat Eyes. Umí vykouzlit krásné dlouhé řasy, nežmolkuje, neslepuje. Když mám ale špatný den a povede se mi namalovat tak, že jsou moje řasy slepené, vezmu si na pomoc kartáček od už dávno vyschlé řasenky (mimochodem taky super) Maybelline Volum' Express Turbo Boost. Hezky řasy oddělí a vše vypadá tak, jak má.


Na řadě jsou gelové linky. Nejradši mám opět ty od Maybelline, případně od Essence. Samozřejmě k nim vlastním i štětečky, jeden od Maybelline, který byl přiložený přímo k linkám a šikmý od Essence.


Všechny tyhle výrobky s sebou nosím v kosmetické taštičce, odkud je netuším, byl to vánoční dárek.


Tak to by bylo všechno z dekorativní kosmetiky, v budoucnu se můžete těšit i na článek o vlasové, či pečující. Všechny zmíněné výrobky můžu jen doporučit:) 

Jaká je vaše oblíbená kosmetika?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za každý komentář:)